Hukuk E-Kitapları

Değerli Hukuk Öğrencilerimiz,

Hukuk alanına ait e-kitaplara ulaşabileceğiniz Turcademy veri tabanı 31.05.2020 tarihine kadar Kütüphane ve Bilgi Merkezi birimi aracılığı ile erişiminize açılmıştır. Turcademy ve diğer abone olunan Hukuk alanında veri tabanlarına EVDEN ERİŞİM SAĞLAYABİLMENİZ İÇİN UZAKTAN ERİŞİM AYARLARINIZI gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bilgisayarınıza veya akıllı telefonlarınıza kurmak için gerekli Global Protect programını aşağıdaki linkten BİLGİSAYARINIZA VEYA TELEFONUNUZA UYGUN OLAN linki tıklayarak indirebilirsiniz.
https://library.yasar.edu.tr/uzaktan_erisim/

PROGRAMLARIN YANINDA YER ALAN KURULUM DOKÜMANINI TIKLAYINIZ ALANINDAN MUTLAKA OKUYARAK İŞLEMLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİNİZ.

Portal: libraryvpn.yasar.edu.tr

Username: Öğrenci Numaranız

Password: Şifreniz (Öğrenci işleri sistemi giriş şifresi)

NOT: Kurulum dokümanına uygun olacak şekilde tüm adımları doğru gerçekleştirdiğinizi düşünüyor yinede veri tabanlarına erişim sağlayamıyorsanız Bilgi İşlem Birimi ile iletişime geçebilirsiniz.

 

TURCADEMY ERİŞİM LİNKİ: http://www.turcademy.com
Turcademy veri tabanı içeriğinde Türkçe ders/akademik kitaplarının bulunduğu Türkçe içerikli akademik bir veri tabanıdır. Dermesinde Doğa bilimleri, Mühendislik Bilimleri, Sağlık Bilimleri, Müzik ve Güzel Sanatlar, Hukuk ve Sosyal ve Beşeri Bilimler olmak üzere 6 farklı kategori bulunmaktadır. Turcademy veri tabanı içerisinde Adalet Yayınevi, Anı Yayıncılık, Dora Yayınevi, Ekin Yayınevi, Gazi Kitabevi, Müzik Eğitimi Yayınları, Palme Yayınevi, Pegem Akademi ve Seçkin Yayıncılığa ait 5800+ kaynak bulunmaktadır.

DİĞER ABONE OLUNAN VERİ TABANLARI İÇİN: https://library.yasar.edu.tr/veritabanlari/864-2/